O mnie

Opowiedz historię

Za każdą marką, zawsze stoi historia. Jestem tu dla Ciebie, żeby pomóc Ci opowiedzieć Twoją wyjątkową historię Twoim Klientom!
Razem odnajdziemy najlepsze miejsce dla Twojego biznesu w sieci. Wybierzemy odpowiednie kanały i wypracujemy spójną komunikację.

Dopiero startujesz? A może masz już ugruntowaną pozycję na rynku? Pomogę Ci w każdym momencie działalności. Przeanalizuję Twoje dotychczasowe działania i zaproponuję wyjątkowe rozwiązanie lub stworzę dla Ciebie plan od podstaw.
Poznajmy się!

Grafika

Piękna oprawa dla Twojego biznesu! Digital oraz druk – przygotuję dla Ciebie wyjątkową oprawę graficzną w każdej formie.

Strony www

Przejrzysta strona www to klucz do sukcesu Twojej marki. Zaprojektuję layout lub stworzę ją dla Ciebie w całości (WordPress). 

Płatne kampanie

Facebook, Instagram (Meta) i/lub Google Ads. Stworzę kampanię reklamową, która z sukcesem dotrze do Twojej grupy docelowej! 

Social Media

Sprawię, że profile społecznościowe Twojej marki zostaną zauważone. Dopasaowana oprawa graficzna i oczywiście: Content is the king!

Strategia komunikacji

Nie od dziś wiadomo, że dobry plan to podstawa. Stowrzymy razem strategię, a następnie  pozwolimy jej pracować na Twój sukces! 

Consulting online

Nie wiesz od czego zacząć? Potrzebujesz wskazówek i wytyczenia kierunku swoich działań w sieci? Porozmawiajmy o tym!

Twoja wizja w połączeniu z moją wiedzą i doświadczeniem pozwoli nam stworzyć wyjątkowe projekty.
Jestem tutaj, aby pomóc Twojej marce się rozwijać.

One (wo)man army

Jeśli chcesz, żeby coś było zrobione dobrze – zrób to sam! Dlaczego? Opowiem Ci klika słów o mnie. Poznajmy się!

Anna Szeptycka

Anna Szeptycka

Owner - Graphic & Marketing Specialist

Nazywam się Anna Szeptycka. Od 11 lat zajmuję się szeroko pojętą komunikacją wizualną, a od 5 lat także mediami społecznościowymi i marketingiem internetowym, w tym płatnymi reklamami w sieci.

Jestem magistrem filologii polskiej (Uniwersytet Wrocławski), a także absolwentką wydziału grafiki (komunikacja wizualna) na SWPS. Połączenie tych dwóch kierunków stworzyło solidne podstawy do tworzenia kompletnych i spójnych treści.

Przez 5 lat pracowałam w niewielkiej agencji marketingowej, więc multitasking to moje drugie imię.

Doświadczenie zawodowe i wykształcenie, w moim przypadku, opiewa wiele dziedzin, co jak się okazuje ma doskonałe przełożenie na pracę agencyjną – doskonale odnajduję się w każdym zadaniu, od copywritingu, poprzez przygotowywanie kreacji graficznych, po tworzenie reklam.

Szerokie spektrum doświadczeń pozwala mi na odpowiednią analizę i dobranie konkretnych działań, wraz z ich wdrożeniem.

Dlaczego pracuję w trybie „one (wo)man army”? 
Działalność jednoosobowa pozwala zaoszczędzić (przede wsyzstkim Tobie!) czas – decyzje podejmowane są sprawnie, na zasadzie: akcja – reakcja, a także pieniądze (czas to pieniądz!). Poza tym cenię sobie elastyczność – Ty też ją docenisz, kiedy o 22:00 przypomnisz sobie o tym, że o 7:00 rano chcesz wystartować z promocją 😉

Przykładowe realizacje

Pamiętaj, że to tylko mały wycinek tego, co tworzę dla moich Klientów. Napisz, jaki projekt chcesz stworzyć, a powstanie coś wyjątkowego.

Stwórzmy razem coś wyjątkowego
Napisz do mnie!

Pomagam firmom skutecznie działać w sieci. Poprowadzę Twój biznes w Social Mediach, pomogę Ci zbudować i wypromować Twoją markę!

Porozmawiajmy, jak mogę Ci pomóc – napisz do mnie!

6 + 15 =